Přejít na eshop 

Novinka ve světě mobilních telefonů v hodinkách. X8 je model, který podporuje funkce, které doposud u mobilu v hodinkách chyběly. Jsou to WiFi a Java. Příjemné je, že jim sekunduje také dual sim funkce.

X8 mobilní telefon v hodinkách je určen pro mužskou ruku. Je robustnější konstrukce ve zcela kovovém provedení. Dotykový displej o velikosti 1,5 palce doplňuje fyzická klávesnice, která se hodí zejména na psaní sms zpráv. Kovový řemínek má bezpečnostní zapínání. Nehrozí tedy ztráta. Je tvořen ze segmentů, tak není problém si jej upravit podle obvodu zápěstí.

Dual sim u X8 mobilního telefonu v hodinkách je aktivní. To znamená, že umožňuje být na příjmu na obou číslech zároveň. Není nutné simkarty přepínat. Užití dvou sim karet však není podmínkou. V telefonu je možné nepoužívaný SIM modul deaktivovat. Tuto funkci lze využít i v případě, že jedno z telefonních čísel je používáno pro pracovní účely a například ve večerních hodinách si nepřejete být rušeni. Sim kartu nevyndaváte, pouze ji přímo v mobilním telefonu v hodinkách deaktivujete.

WiFi je velice známá a užitečná funkce, která umožňuje se připojit k internetu kdekoliv, kde je nalezen WiFi signál. Bývá to ve školách, restauracích, hotelích atd. Nyní je možné toho využít i v mobilním telefonu v hodinkách X8.

Java zase umožňuje instalovat řadu aplikací, jmenovitě například PDF prohlížeč, Minimap, Gmail či internetové aplikace jako MSN, eBuddy.

· Dual sim mobilní telefon v hodinkách
· WiFi
· Java
· Nadstandardní kapacita baterie  
· 1,5 palcový displej

Obsah balení: 
Telefon v hodinkách 
Bluetooth Headset 
2 GB Micro SD karta 
Drátová sluchátka s mikrofonem 
USB nabíjecí kabel 
Napájecí adaptér 
Manuál 
Stylus v řemínku


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!