Přejít na eshop 

Telefon v hodinkách W860 je určený převážně pro ženy. Dnes je velice moderní i mezi ženami nosit hodinky s velkým ciferníkem. Toho využívá tento model a přináší s sebou také pohodlný gumový pásek, který obepne jakékoliv zápěstí.

Telefon v hodinkách W860 umožňuje telefonování, psaní, posílání a přijímání sms a mms zpráv. Také bravurně zvládá přehrávat hudbu či videa. Nechybí ani fotoaparát, který se nachází na čelní straně ciferníku. V telefonu v hodinkách se také nalézá kalendář, čtečka elektronických knich v TXT formátu, budík se zvoněním i vibrací, úkolníček atd.

Volání s telefonem v hodinkách je snadné jako s klasickým mobilní telefonem. K hodinkám je zdarma dodávána náhlavní drátová souprava a také bezdrátový bluetooth headset.

Telefon v hodinkách W860 se ovládá přes dotykový displej a pro přesnější a ovládání je k hodinkám dodávána také dotyková tužka, která je chytře zasunuta v řemínku hodinek.

Jako všechny telefony v hodinkách, tak i tento zobrazuje na displeji čas v analogové formě. Po určité době neaktivity displej zhasne. Pro zjištění času poté stačí stisknout postranní tlačítko.

· Stylový design
· Odblokovaný přístroj
· Dotykový displej 1,8 palce
· Multimediální přehrávač
· 2 GB paměťová karta zdarma
· České menu

Obsah balení:
1 x Mobil hodinky
1 x Sluchátka
1 x USB kabel
1 x Nabíječka
1 x bluetooth handsfree
1 x Manuál


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!