Přejít na eshop 

Jedna z velkých průkopnických novinek mezi mobilními telefony v hodinkách. Model W818 je vodotěsný a svojí konstrukcí zvládne i drsnější podmínky. S mobilem v hodinkách je možné si mýt ruce, sprchovat se, koupat. Snesou hloubku 1 metru.

Další předností je 1,5 palcový dotykový OLED displej, který má lepší vlastnosti při přímém slunci než klasický. Pro model je charakteristický černý lem kolem displeje a kovové tělo ve stříbrné barvě.

Posledním velkým plusem je podpora java aplikací. Do W818 mobilu v hodinkách je možné si nainstalovat své aplikace. Mimo to, přístroj umí přehrávat hudbu, videa, točit videa, fotit, záznam zvuku, budík, čtečka TXT souborů a mnoho dalšího.

· Vodotěsné
· české menu
· Podpora Javy
· OLED displej
· 2,0 MPx fotoaparát

Obsah balení: 
Mobil v hodinkách 
Bluetooth Head Set 
Sluchátka 
USB kabel 
2x dobíjecí Li-Ion baterie 
Napájecí adaptér 
Šroubováček pro odmontování krytu baterie 
Uživatelská příručka


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!