Přejít na eshop 

Mobil hodinky V5 jsou modelem o nízké hmotnosti a rozměrů. Díky menší velikosti se tyto mobil hodinky hodí i na drobné zápěstí a nepůsobí nepřirozeně. Kožený řemínek je na ruce příjemný a díky němu V5 mobil hodinky se přizpůsobí jakémukoliv obvodu zápěstí. Tělo hodinek je vyrobené z kvalitního plastu. Hmotnost tohoto modelu tak činí pouhých 50 gramů.

Jako ostatní modely mobil hodinek, tak i tento umožňuje telefonování, psaní sms a mms, focení, poslech hudby (rádio, m3), sledování videa. Dále je tu budík, organizér a v neposlední řadě podpora java aplikací.

Telefonovat s V5 mobil hodinkami lze jednoduše přímo přes mikrofon a reproduktor v těle přístroje anebo hlasitým odposlechem. V balení se také nachází bezdrátové bluetooth handsfree, se kterým je volání nejpohodlnější.

· Nízká hmotnost 50 gramů
· České menu
· Odblokované
· Malé rozměry
· Podpora Javy
· Multimediální přehrávač
· 2 GB paměťová karta zdarma

Obsah balení:
1 x Hodinky s mobilem
1 x Sluchátka
1 x USB kabel
1 x Nabíječka
1 x bluetooth handsfree
1 x mini CD se synchronizačním softwarem a programem pro převod videí do mobil hodinek


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!