Přejít na eshop 

Telefon v hodinkách plně odblokovaný. Dotykový displej o velikosti 1,5 palce. Součástí je bluetooth headset, se kterým lze provádět hovory anebo lze hovory vykonávat klasicky se zabudovaným mikrofonem a reproduktorem.

Tento telefon v hodinkách je vhodný pro každodenní nošení, ale i pro sport.

Telefon v hodinkách zdaleka nepřipomíná na první pohled klasické hodinky. Model určený pro muže. 

· Multimediální telefon s fotoaparátem / kamerou, přehrávačem hudby a videa
· Quad-band GSM
· 2GB microSD karta součástí balení

· Obsah balení: 
· Telefon v hodinkách 
· Bluetooth stereo sluchátka 
· 2GB microSD karta 
· 2x dobíjecí Li-ion baterie (700mAh)  
· USB kabel 
· Napájecí adaptér (110-240V 50/60 Hz) 
· Stylus 
· Uživatelská příručka


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!