Přejít na eshop 

Telefon v hodinkách W600 je mobilní telefon ukrytý v designu elegantních náramkových hodinkách z nerezové oceli. Telefon v hodinkách obsahuje 2 GB microSD kartu zdarma díky, které můžete sledovat třeba svůj oblíbený film, poslouchat hudbu anebo prohlížet obrázky.

Tento telefon v hodinkách je multifunkční zařízení, kterému nechybí ani bluetooth podpora. V balení najdete i bluetooth náhlavní soupravu, se kterou budou hovory ještě pohodlnější. Telefonáty lze s tímto telefonem v hodinkách vyřizovat i přes vestavěný reproduktor a mikrofon, který najdeme na těle přístroje.

· Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu
· Multimediální přehrávač médií

· Primární funkce: telefon v hodinkách
· GSM Kompatibilita: 900MHz, 1800MHz, 1900MHz 
· Obrazovka: 1,5 "TFT LCD dotyková 
· Rozlišení obrazovky: 176x132, 260K barev  
· Bluetooth profily: Handsfree, Headset, A2DP, SPP, DUN, OPP, FTP, AVRCP 
· Podpora GPRS a WAP

Obsah balení: 
Telefon v hodinkách 
Bluetooth Headset 
2 GB Micro SD karta 
Drátová sluchátka s mikrofonem 
USB nabíjecí kabel 
Napájecí adaptér 
Manuál 
Stylus


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!