Přejít na eshop 

První ryze sportovní mobil hodinky na našem trhu. Charakteristické je pro model W700 malá hmotnost (76g) a přívětivé rozměry. Za zmínku stojí i displej o velikosti 1,8 palce. Doposud tento rozměr nabízel akorát model W850. W700 mobil hodinky velice dobře sedí na ruce a i přes velký displej nepůsobí humpolácky, tak jak to bylo u prvních modelů hodinek s telefonem. Nosit je lze i na dámské ruce. Hodinky se na zápěstí upínají pomocí gumového pásku s velkým množstvím dírek pro libovolný obvod ruky.

W700 mobil hodinky umí kromě volání, příjmu & odesílání SMS/MMS také číst E-books, fotit, natáčet plynulá videa, spouštět videa a hudbu, budit uživatele a mnoho dalšího.

W700 lze ovládat nehtem či ovládací tužkou, která je elegantně vsunuta do gumového řemínku. Telefonování je jako u všech námi nabízených modelů možné klasicky jako u mobilního telefonu anebo praktičtěji přes bluetooth handsfree sadu, která je dodávána k mobil hodinkám zdarma. Zdarma obdržíte i 2 GB paměťovou kartu. 

· Kompas
· Nová verze firmware s větším písmem
· Odblokované
· Dotykový displej 1,8 palce
· Multimediální přehrávač
· 2 GB paměťová karta zdarma
· české menu

Obsah balení:
1 x Mobil hodinky
1 x Sluchátka
1 x USB kabel
1 x Nabíječka
1 x bluetooth handsfree
1 x Manuál


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!