Přejít na eshop 

Jedná se o zcela nový nejtenčí model mobil v hodinkách s perfektní kombinací stylu a komunikačního zařízení. Tento elegantní quad-band mobil v hodinkách jednoduše ladí i se společenskými oděvy.

Při prvním kontaktu s tímto mobilem vás okamžitě zaujme kovové tělo a luxusní kožený pásek. Dotykový displej má nadstandardní rozměr 1,8 palce, což odpovídá 4,6 cm úhlopříčně. Na první pohled nerozeznatelný mobil v hodinkách od klasických náramkových hodinek. Veškeré funkční prvky sloužící ať už k propojení s periferiemi anebo k samotnému ovládání telefonního přístroje jsou navrženy tak, že si jich nikdo nevšimne.

Díky přijatelné hmotnosti, která odpovídá klasickým hodinkám, se stane tento mobil v hodinkách vaším každodenním společníkem. Díky zmíněnému quad-band budete moci přístroj využívat kdekoliv. Navíc s libovolnou simkartou, neboť telefon je odblokovaný.

Hodinky s mobilem se stávají velice populárním doplňkem nejen k telefonování. Lze si pouštět videa a hudbu. Ke zboží je dodávána 2 GB microSD karta zdarma. Nabízí se tedy dostatek místa pro multimédia.

· Nejtenčí hodinky s mobilem 11,5 mm
· Nová verze firmware s větším písmem
· Kompas, funkce magic voice
· Odblokované
· Dotykový displej 1,8 palce
· Multimediální přehrávač
· 2 GB paměťová karta zdarma
· české menu


Obsah balení:
1 x Mobil v hodinkách
1 x Sluchátka
1 x USB kabel
1 x Nabíječka
1 x bluetooth handsfree
1 x Manuál

Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!