Přejít na eshop 

Mobilní telefon v hodinkách v líbivém provedení. Kvalitně zpracováný produkt. 
Mobilní telefon  v hodinkách W960 se ovládá přes postranní tlačítka a dotykový displej o velikosti 1,5 palce (3,8 cm). Telefonovat lze pomocí náhlavní soupravy, která je součástí balení anebo bez jejího použití mluvením do mikrofonu u hodinek.
W960 mobilní telefon v hodinkách je možno použít i jako přehrávač hudby a videa, která lze snadno také točit, nebo vytvářet fotografie. Uplatnění najde také jako spy (špionážní) zařízení, neboť přístroj je zcela nenápadný díky své velikosti nelišící se od klasických hodinek. Majitelé jistě ocení 2 GB paměťovou kartu uvnitř balení, která je zcela zdarma.
Mobilní telefon v hodinkách je produkt určen pro každodenní nošení.

· Quad-band, odblokovaný mobilní telefon v hodinkách
· Součástí balení je 2 GB microSD karta + bluetooth headset
· Digitální fotoaparát / kamera
· MP3 / MP4 přehrávač
· Skvělé sledovací zařízení díky umístění čočky (při pozici ruky v kapse apod.)

Obsah balení:
Mobilní telefon v hodinkách
2 GB microSD karta
Uživatelská příručka
Stereofonní sluchátka
Napájecí adaptér do české zásuvky
Sluchátko Bluetooth
Mini USB kabel
Stylus
2x Li-ion baterie (600mAh)

Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!