Přejít na eshop 

Zcela nová generace mobilního telefonu v hodinkách přichází v modelu TW818. V čem jsou tyto mobil hodinky vylepšeny oproti předešlým modelům? Mají větší displej (1,6 palce) s větším rozlišením (240 x 240 px). Mobilní telefon v hodinkách TW818 má tedy jemnější grafiku displeje. Vylepšení se dostavilo i pro psaní SMS a MMS zpráv. S těmito hodinkami s telefonem pohodlně napíšete sms zprávu i bez stylusu, ten však z výbavy nevymizel a je uložen opět v řemínku hodinek. Posledním vylepšením je podpora Javy. Do mobilního telefonu v hodinkách si tedy bez problémů nainstalujete aplikaci, kterou potřebujete. 

 

V telefonu v hodinkách nechybí nic z toho co mají předchozí modely: přehrávač audia a videa, diktafon, elektronické knihy, budík, úkolníček, funkce webkamery, hry + možnost nainstalovat si vlastní Java aplikaci. Navíc nechybí ani české menu.

 

Zpracování mobilního telefonu v hodinkách TW818 je velice precizní. Jsou celé kovové a řemínek využívá bezpečnostního zapínání. Vzhledem k rozměrům jsou určeny převážně pro muže.

 

· Pohodlné psaní sms zpráv - velká tlačítka
· Podpora Javy
· Velký jasný displej
· Kvalitní zpracování
· České menu
· Stylus zasunutý v řemínku 

Obsah balení:
Mobilní telefon v hodinkách
2 GB microSD karta 
Uživatelská příručka 
Stereofonní sluchátka 
Napájecí adaptér 
Sluchátko Bluetooth 
Mini USB kabel 
Stylus 
2x Li-ion baterie


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!