Přejít na eshop 

S800 Dual sim mobil v hodinkách umožňuje komunikovat s lidmi pomocí GSM sítí, sledovat videa, poslouchat hudbu a mnoho dalšího. Tento mobil v hodinkách má 2 sloty na simkarty. Můžete tedy přijímat hovory na 2 telefonní čísla a vlastnit pouze jeden telefon. Každá simkarta může být od libovolného operátora, neboť telefon je odblokovaný do všech sítí. 

Ovládání u tohoto mobilu v hodinkách je realizováno přes klávesnici pod displejem a přes dotykový displej. Telefonovat lze několika způsoby - přímo jako u klasického telefonu anebo s drátovým nebo bezdrátovým bluetooth handsfree. Vedle disleje je dostatečně výkonný reproduktor, který poskytne dostačující hlasitost při hovorech a


· Dual SIM mobil v hodinkách
· MP3 / MP4 přehrávač
· Pohodlné na ruce
· Snadné ovládání pomocí dotykového displeje a klávesnice
· Digitální fotoaparát / kamera

Obsah balení: 
Mobil v hodinkách 
Bluetooth Head Set 
Sluchátka 
USB kabel 
2x dobíjecí Li-Ion baterie 
Napájecí adaptér 
Uživatelská příručka


Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!