Přejít na eshop< 

Zatím jeden z posledních modelů mobil v hodinkách s funkcí dual sim. Ano, i takhle malé zařízení umožňuje být na příjmu na dvou telefonních číslech zároveň.

Tento mobil v hodinkách se může pyšnit precizním zpracováním a použitím kvalitních materiálů kov a plast. Vše perfektně sedí a lícuje. Aby ovládání takového mobilu v hodinkách bylo rychlé a snadné, je potřeba, aby displej byl přesný se slušnou odezvou. To se zde výrobcům povedlo na jedničku. Mobil v hodinkách se dá ovládat nehtem, lépe dotykovou tužkou, která je stylově ukryta v pásku hodinek a je připravena k rychlému použití.

Mobil v hodinkách, jak už název napovídá, umožňuje provádět všechny úkony jako u klasického telefonu: volání, psaní a přijímání sms/mms, poslech hudby, přehrávání videí, čtečka txt dokumentů. Vnitřní paměť činí 2 GB.


Volat s tímto mobilem v hodinkách můžete bez náhlavní soupravy anebo s handsfree. Bezdrátová náhlavní souprava je k produktu přibalena jako dárek zdarma.

 Obsah balení:
Dual sim mobil v hodinkách
Uživatelská příručka
Stereofonní sluchátka
Napájecí adaptér (110-240V 50/60 Hz)
Sluchátko Bluetooth
Mmini USB kabel
2x Li-ion baterie (600mAh)

Mobilní hodinky

Slyšíte o tomto pojmu poprvé? Tento produkt je poměrně nový produkt na českém a slovenském trhu. Mobil má v dnešní době snad každý, někteří lidé mají i dva nebo více. Mít však svůj telefon neustále po ruce není vůbec jednoduché, proto technika přišla s inovací – vložila mobilní telefon do hodinek. Vznikl tak velmi jedinečný a stejně tak i praktický přístroj, který si oblíbilo již mnoho lidí, díky několika faktorům. Přítroj vypadá dobře, jako klasické hodinky, můžete si vybrat mezi sportovními typy hodinek, nebo manažerskými typy. Není tak problém doladit vzhled hodinek k vaší image.


Mnoho lidí si řekne, že nepotřebují něco takového, jako je mobil v hodinkách. Vždyť proč mít hodinky i mobil, když stačí mobilní telefon, který nám přesne ukáže, jaký je zrovna čas? Proč mít dvě tyhle věci spojené v jeden elektronický přístroj? Tohle jsou otázky, které na vás vychrlí lidé, jimž chcete prodat mobil v hodinkách, nebo hodinky s mobilem, jedná se o tu samou věc, jen popsanou dvěma různými názvami. Odpověď na tyhle otázky je jenom jedna a poměrně jednoduchá : Moderní je vyrábět věci v menší velikosti než-li v minulosti, a také je moderní spájat víc věcí v jednu užitočnou věc. Nejedná sa jenom o mobily v hodinkách, ale také o výrobky v oblasti vědy, automobilového průmyslu, energetiky a podobně. To je ta největší výhoda mobilu v hodinkách, jednoduchost a užitočnost, můžeme ušetřit mnoho místa, peněz i času! Mobily v hodinkách jsou hudbou budoucnosti a nezbývá než skusit investovat do nákupu těchto přístrojú, rozhodně sa to oplatí!